Dnes je: 20.07.2024

Výstava - 140 let železnicenaPodblanicku. Vlašim – Od 1. září do 2. října můžete v…

Výstava - 140 let železnicenaPodblanicku.

Vlašim – Od 1. září do 2. října můžete v Muzeu Podblanicka navštívit výstavz “140 let železnice naPodblanicku”. Výstavu připravil Podblanický vědecko-technický klub železniční ve spolupráci s Muzeem Podblanicka k výročí zprovoznění dráhy Františka Josefa I. z Prahy do Benešova.

Léčivévečery s Reiki

Vlašim – V pátek 2. září se ve Studiu Bílý drak koná seminář “Léčivé večery s Reiki”. Seminář je určen každému, kdo hledá cestu ke zdraví a harmonii. Večerem Vás provede Mistr učitel Reiki Ivana Kuchaříková a Sisi – Annamária Szylágyi. Léčivý večer začíná v 18 hodin.

Melounová slavnost

Vlašim – V neděli 11. září se ve Spolkovém domě koná již 5. ročník zábavně-sportovního odpoledne „Melounová slavnost“. Zábavné odpoledne pro děti a mládež i celé rodiny si můžete užít od 13 do 17 hodin. Připravena budou soutěžní stanoviště inspirovaná vodním melounem.

Jubilejní 25. ročník semináře „O mezních otázkách“

Vlašim – V sobotu 10. září se v Kulturním domě Blaník uskuteční jubilejní 25. ročník semináře “O mezních otázkách”. Od 10 hodin jsou na program přednášky a dokumenty. Vystoupí zde Václav Cílek, Stanislav Motl, Pavlína Brzáková, Vlastimil Hala a Jan Broněk. Od 19 hodin se uskuteční kulturní pořad s Květou Fialovou, Václavem Cílkem a jejich hosty.

Chcete být informování?

Zadejte Váš e-mail pro odběr novinek a změn na úřední desce
Informace dle zákona